SİYASET
Giriş Tarihi : 21-03-2024 18:09   Güncelleme : 21-03-2024 18:10

Milletvekili Yazmacı Ceylanpınar'da Çiçeklerle Karşılandı

Her gün Şanlıurfa'nın bir ilçesini ziyaret eden Akparti Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı Ceylanpınar'da çiçeklerle karşılandı.

Milletvekili Yazmacı Ceylanpınar'da Çiçeklerle Karşılandı

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler için Dur durak bilmeyen Akparti Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı soluğu Ceylanpınar'da aldı.

Ceylanpınarda esnaf ziyareti yapan Yazmacı 73 yaşındaki Halime adlı teyzemiz ile sohbet etti.

Yazmacı sosyal Medya hesabında yaptığı paylaşımda; Güzel ilçemiz Ceylanpınar’da güzel kalpli 73 yaşındaki Halime teyzemiz, yürüdüğümüz sokakta içinde bulunduğu aracını durdurarak, bizlerle selamlaştı. Hayırlı Ramazanlar dileyip, yerel seçimler için desteğine ve duasına talip olduk. Hayır duasını aldık. Halime teyzemize Rabbim güzel, sağlıklı ömür versin dedi.

Daha sonra sözlerine şöyle devam etti. Ceylanpınarlı kadınlarımız, el emeği göz nuru işledikleri bir buket kır çiçeğiyle bizi karşıladılar ve baharın gelişinin müjdecisi Nevruz’u bize yaşattılar. Onların emeğiyle, hiç solmayacak çiçeklerimiz oldu.  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ceylanpınar Kadın Kültür Destek Merkezi'ni ziyaret ederek, Merkez Müdürü Zahide Tepedelen’den çalışmaları dinledik, Kursiyer kız kardeşlerimizle el işlerini inceledik. Dikiş öğretmenleri Medine Altın ve Nurhan Arslan da çalışmaları anlattı. Ceylanpınar Belediye Başkan Adayımız Seyithan Atilla, AK Parti Ceylanpınar İlçe Başkanımız Abdulcelil Doğantekin, Ceylanpınar Kadın Kolları Başkanı Meral Beşkat, Ceylanpınar Gençlik Kolları Başkanı Halil Bayluğ’a bizlere eşlik ettikleri için teşekkür ederim dedi.

AdminAdmin